Vyhlídkové lety  >  letadlem  >  Kutná Hora

Vyhlídkový let letadlem Kutná Hora

Vyhlídkový let letadlem
Vyhlídkový let Kutná Hora

Vyhlídkový let letadlem Kutná Hora

KDE: Kutná Hora, okres Kutná Hora


PROČ: Téměř každý už někdy cestoval letadlem, většinou však obřím dopravním, což je kvalitativně naprosto odlišný zážitek od soukromého vyhlídkového letu malým letadlem. Nedostanete sice za letu občerstvení od příjemné letušky, ale odpustíte si hodiny strávené na letišti, celní odbavení a ve výsledku spíše únavnou cestu velkým létajícím autobusem ve výškách nad mraky, kde výhled brzy omrzí.
To se vám u vyhlídkového letu letadlem rozhodně nestane. Vyhlídkový let letadlem, pokud nejde zrovna o stíhačku, je střední cestou mezi vyhlídkovým letem v balónu a vyhlídkovým letem vrtulníkem. Je podstatně rychlejší než balonový výlet, takže uvidíte větší kus krajiny. Je levnější než let vrtulníkem, případně při srovnatelné ceně trvá několikrát déle než vrtulníkový let, takže ve vzduchu pobydete déle a uvidíte více. Lidé s obavou z létání také možná ocení konvenčnější druh letu, než je ten ve vrtulníku s proskleným čelem, boky a stropem. Zkrátka a dobře: hledáte-li tip na zajímavý dárek či výlet nad krajinou nebo vaším domovem, bez velkého adrenalinu a za rozumnou cenu, sáhněte po vyhlídkovém letu letadlem. Zcela samostatnou kapitolou této nabídky vyhlídkových letů je let stíhačkou. Ta je naopak určena pro movitější a dobrodružnější klienty než ve výše uvedených případech.


START A LET: Trasu letu je možné předem přizpůsobit přáním cestujících a zamířit tak k určeným cílům, jakými mohou být památky, zajímavé krajinné prvky nebo třeba vaše bydliště.
Po celou dobu jste v kontaktu s pilotem, který vám pomáhá v orientaci ze vzduchu, upozorňuje na zajímavá místa případně komentuje samotný let a ovládání stroje.
KDY: Sezóna pro vyhlídkové lety letadlem je celoroční.

KDO: Účast na vyhlídkovém letu letadlem je možná téměř pro kohokoliv.
Děti do patnácti let mohou letět pouze s doprovodem dospělého, ostatní by jen měli zvážit svůj zdravotní stav, například s ohledem na vážnou srdeční vadu. Kabina malého letounu není přetlaková a člověk je ve výšce vystaven stejnému tlaku jaký panuje v okolí. Platí však, že letu malým letadlem se může účastnit skoro každý.
CO K TOMU: Nezapomeňte na sluneční brýle, fotoaparát nebo videokameru. Jiná omezení či doporučení nejsou. Let je pohodlný v každém oblečení.

Stránky provozovatele letu
 
Co dělat v okrese Kutná Hora?


Web Vyhlídkové-lety.com nevyužívá cookies.

Kontakt a reklama

© 2008 - 2024 Vyhlídkové-lety.com. Všechna práva vyhrazena.