Vyhlídkové lety  >  vrtulníkem  >  Znojmo

Vyhlídkový let vrtulníkem Znojmo

Vyhlídkový let vrtulníkem
Vyhlídkový let Znojmo

Vyhlídkový let vrtulníkem Znojmo

KDE: Znojmo, okres Znojmo


PROČ: Že jste ještě nikdy neletěli vrtulníkem? Pokud zrovna nejste pilot, voják, policista nebo záchranář, je to pochopitelné. Ačkoli můžeme na obloze denně vidět, že ji vedle letadel křižují i vrtulníky, jen málokomu se v životě poštěstí zažít let v helikoptéře.
Věřte, že jde o zcela jiný zážitek, než když nasednete do Boeingu, který vás o pár hodin později vyplivne v místě vaší dovolené. Let vrtulníkem se však liší i od výletu malým sportovním letadlem. Je to zkrátka tak trochu jiný způsob létání. Vyzkoušejte ho i vy na vlastní kůži...

START A LET: Trasu vyhlídkového letu vrtulníkem můžete zpravidla po dohodě přizpůsobit svým přáním. Chcete vidět svůj dům z výšky, podívat se nad přehradu, přeletět nad zámkem nebo se předvést kamarádům při pikniku? I to je možné.
Vyhledejte na těchto stránkách vhodnou destinaci a zbytek už je záležitostí dohody. V každém případě vás před vyhlídkovým letem vrtulníkem vždy čeká seznámení s trasou letu a krajinou pod vámi. Pro lepší orientaci můžete na cestu dostat i fotografie míst, která přeletíte. Naprostou samozřejmostí pak je, že vás pilot sám bude během vyhlídkového letu informovat o trase, krajině a zajímavých místech pod vámi. Ještě před nastoupením do vrtulníku vás rovněž seznámí s technickými detaily stroje i s jeho ovládáním.
Po celou dobu je možné natáčet či fotografovat, což je ostatně účel, ke kterému jsou stroje Robinson vyráběny, takže vám zajistí široký a nerušený výhled na svět pod vámi. Bývá také zvykem, že po skončení pasažéři obdrží upomínkové DVD s dokumentárním filmem a záznamem navštívených míst.

KDY: Vyhlídkové lety vrtulníkem se konají celoročně. Dokonce ani zhoršené počasí není překážkou letu.
Nelétá se pouze za bouřek, silných srážek a velmi špatných povětrnostních podmínek. Ideálním počasím pro vyhlídkový let vrtulníkem (nejen z hlediska pilota) je jasno či polojasno.
KDO: Vyhlídkový let vrtulníkem může podniknout kdokoli. Nezáleží na věku a dokonce ani tělesné hmotnosti.

CO K TOMU: V chladnějším počasí se vyplatí se přiobléci. Častěji se však setkáte spíše s potřebou slunečních brýlí s UV filtrem pro vaše pohodlí a lepší výhled. Rozhodně ovšem doporučujeme přibalit k vyhlídkovému letu vrtulníkem fotoaparát nebo kameru.

Stránky provozovatele letu
Mapa všech letů
 
Co dělat v okrese Znojmo?


Web Vyhlídkové-lety.com nevyužívá cookies.

Kontakt a reklama

© 2008 - 2024 Vyhlídkové-lety.com. Všechna práva vyhrazena.